Kasvatame müüki ja kasumit!

Saame ka Sind aidata.

Amazoni PPC haldus

Kui soovid oma Amazoni müüki tõsta, on tasuline reklaam vältimatu. Kuidas reklaamikulust maksimum võtta? Lisaks individuaalsele strateegiale nõuab see pidevat tööd. Digital Merchant teeb selle sinu eest ära.
VAATA LÄHEMALT

Amazoni PPC audit

Kui teed reklaami läbimõtlematult, põletad sõna otseses mõttes raha. Põhjaliku PPC auditiga selgitame välja kasvukohad ja anname konkreetsed soovitused, milliseid praktikaid oma toodete reklaamimisel rakendada.
VAATA LÄHEMALT

Google Ads’i ja Amazoni integreeritud kampaaniad

Teadliku seadistamise korral aitavad Google Adsi reklaamid parandada sinu Amazoni toodete orgaaniliste otsingute positsioone. See võimaldab sul reklaamikuludelt kokku hoida isegi kuni tuhandeid eurosid.
VAATA LÄHEMALT

AMAZONI POE LANSSEERIMINE

Liitu maailma suurima müügiplatvormiga ning lisa oma toodetele müügikanal, mis viib sinu äri järgmisele tasandile. Töötame sulle välja atraktiivse brändi, paneme paika tulusa turundusstrateegia, lansseerime uusi tooteid ning tegeleme peenhäälestusega, mis tagab püsiva edu.
VAATA LÄHEMALT

AMAZONI ÄRI KASVATAMINE

Paneme su olemasoleva Amazoni poe hoogsalt kasvama, kui usaldad selle halduse täielikult meie
kätesse. Sa ei pea end platvormi hingeeluga kurssi viima, sest eksperdid teevad vajaliku töö sinu eest
ise ära. Põhjaliku optimeerimise järel naudid müügiedu, millest alati unistanud oled.
VAATA LÄHEMALT

AMAZONI KOOLITUS

Omanda teadmised, millega Amazonis omal käel läbi lüüa. Saad meilt edu valemi, mis on toonud 6- ja 7-kohalisi müüginumbreid juba arvukatele ettevõtetele. Õpi, kuidas nullist alustada.
VAATA LÄHEMALT