Amazoni Miljonikursuse tagasiside

Loe, mida arvavad meie koolituse läbinud ettevõtjad, turundajad ja amazonimüüjad
LOE ME KOOLITUSE LÄBINUTE ARVUSTUSI

Meid on hinnatud:

Mõned ettevõtted, kes on me koolituse läbinud:

AMAZONI KOOLITUSE ARVUSTUSED

Digital Merchant on professionaalne partner, kelle abiga Amazonis müüki kasvatada.

Kuigi müüme Amazonis juba alates 2013. aastast ja olime suutnud käibe nullist kuuekohaliseks numbriks kasvatada, tundsime selle ärisegmendi osas teatavat stagnatsiooni, meil puudusid sihid ja kindlad eesmärgid. Kursuse sisuga tutvudes jõudsime järeldusele, et Amazoni kui maailma parima müügiplatvormi uusi arendusi, võimalusi ja funktsioone puudutav know-how ja värskeim info on just see, mida me vajame.

Mul on rõõm tõdeda, et pettumise asemel olime hoopis positiivselt üllatunud, kui vajalikuks Amazoni uut potentsiaali puudutav info osutus. Õppisime Amazoni äri olemust tundma paremini ja üksikasjalikumalt kui iial varem.
Tõdesime, et kasumliku ja tasuva Amazoni äri ülesehitamiseks on vaja ennekõike pühendumust ja õigeid tööriistu.

Õppisime tähtsat vähemtähtsast eristama. Nüüdseks mõistame oma klientide mõtte- ja ostuprotsesse paremini, oskame hinnata oma Amazonis tegutsevate konkurentide tugevust ning teame, kuidas investeerida tootearendusse ja selle olulistesse aspektidesse.

Kui ka sina soovid Amazonis müümisega algust teha, otsid võimalusi äri kasvatada või vajad, sarnaselt meile, süvitsi minevat auditit ja värskeid ideid, soovitame 100% Digital Merchant’i tiimi kursusel osaleda.
Boonusena avaneb sul võimalus tutvuda ettevõtjatega, kellel on sinuga sarnane mõtteviis ja eesmärgid!

Ken Daniel

Tegevjuht ja asutaja, Screensale

Ülikvaliteetne ja hariv kursus. Soovitan seda kõigile. Koolitusprogrammi jooksul saad teada, et hea toode on küll oluline, kuid edu saavutamiseks on tarvis Amazoni äriprotsesse käsitleda tervikuna. Väga oskuslikult tutvustatakse keeruliste probleemide lahendamiseks mõeldud lihtsaid lahendusi, õpetades seejuures kogu protsessi ka nautima.

Daniel Dordett

Tegevjuht, AirPatrol

Äsja lõpetasin Digital Merchant’i 11-nädalase Amazoni süvakursuse. Ma ei liialda, kui ütlen, et minu senisel Amazoni teekonnal oli see kõige õpetlikum kogemus.


Igal nädalal oli meil konkreetset teemat käsitlev 2-3tunnine koolitus + ülesanded, millele järgnes paaritunnine küsimuste-vastuste töötuba. Mihkel ja tema tiim tegid asjatundliku ülevaate kõigist Amazoni äri puudutavatest aspektidest. Oli lausa hämmastav näha, kui süvitsi on võimalik iga teemaga minna.

Internet kubiseb Amazoni „ekspertidest“, kuid infokülluses on väga lihtne pead kaotada. Mihkel on koos meeskonnaga suutnud kokku panna kursuse, mis toob välja Amazoni äri kõige olulisema essentsi ja annab selle edasi lihtsasti mõistetaval viisil.

Rainer Toome

E-kaubanduse juht, John Cotton Europe

Meie meeskond osales Digital Merchant’i intensiivsel 3-kuulisel Amazoni kursusel ja see kogemus oli suurepärane! Olen osalenud paljudel kursustel, kuid võin kindlalt väita, et see on ülekaalukalt kõige praktilisem, süvitsi minevam ja paremini organiseeritud koolitus, mille on kokku pannud tõelised professionaalid, kes teavad, millest nad räägivad.


Digital Merchant on info väljafiltreerimisel ja selle algajale arusaadavaks ning praktiliseks muutmisel fantastilist tööd teinud. Nad on kokku pannud loogilises järjestuses kursuse, mis läheb süvitsi, kuid ei muutu koormavaks. See on midagi, millest sa omal käel õppides osa ei saa.

Kursuse parim aspekt oli praktilisus – igale 2-3tunnisele teooria plokile järgnes kohe praktiline osa meie enda toodete ja andmetega. Digital Merchant jagas meiega ka oma templiite ja töölehti, mis on koostatud nende
aastatepikkuse kogemuse põhjal. Koolituste vahel olid iganädalased küsimuste ja vastuste sessioonid, mille käigus said kõigi küsimused vastused ja keegi ei jäänud maha. Digital Merchant’i tiim oli abivalmim kui sa oodata oskaks! Selle kursuse väljatöötamisel on nad ära teinud tõsise töö!


Nii et kui plaanid hakata Amazonis tegutsema ja soovid selleks hästi ette valmistuda, soovitan soojalt sellel kursusel osaleda!

Kairi Kuuskor

Asutaja ja disainer, Bold Tuesday

Läbisin hiljuti Digital Merchant’i intensiivse 3-kuulise Amazoni koolituse. Koolitus ületas minu ootusi mäekõrguselt. See oli kõige kasulikum ja praktilisem koolitus, kus ma iial osalenud olen (ja aastakümnete jooksul on neid
olnud palju).

Sain palju rohkem kui ootasin: tänu arvukatele näidetele sain hea arusaamise, kuidas Amazon toimib. Kogu protsess ideest ja turu-uuringust lansseerimiseni asetati loogilisse raamistikku. Praktilised tööriistad, templiidid ja videod tegid õppeprotsessi tõeliselt tõhusaks.

Kursuse struktuur oli suurepärane: meil olid iganädalased koolitussessioonid, millele järgnes küsimuste-vastuste voor, kus õppisime üksteiselt ja saime oma kodutöödele (isiklikud juhtumianalüüsid) tagasisidet. Kogu Digital Merchant’i meeskond on väga pühendunud ja abivalmis, on tunda, et kursuse ettevalmistamisega on tehtud tõsist tööd. Boonusena saime turunduse ja klienditeenindusega seotud näpunäiteid, mis on universaalsed ja hästikasutatavad ka teistes kanalites väljaspool Amazoni.

Soovitan seda kursust soojalt, kui kaalud Amazonis müüma hakata. Mina alustasin Amazonis omal käel, peaaegu ilma igasuguse abita, ja avastasin alles kursusel, kui palju vigu ma teinud olin. Jah, palju informatsiooni on saadaval tasuta, aga kui sul pole just lõpmatult aega ja eelarvet, et vead ise läbi teha, on enne alustamist korralikult õppimine tõenäoliselt soodsam :)

Marge Kõllamägi

Juhatuse liige, Green Bite

Tegin enne kursust veidi taustauuringut ja olin juba teadlik, et Amazonis kauplemine toob endaga kaasa 10+1 uut probleemi ja takistust. Pikaaegne oma ettevõtte juhtimise kogemus on mulle õpetanud, et lahenduste iseseisev väljanuputamine on üks aeganõudvamaid asju, mistõttu tundus mõistlikum valida otsetee ja läbida kohe Digital Merchant’i kursus.

Mõnikord on mulle tundunud, et kursustele kulutatud tunnid on mingil määral raisatud aeg. Enamik eksperte on seda tüüpi, kes ei õpeta sulle tegelikult mitte midagi uut. Muudkui kordavad vanu teadmisi ja ei lähe õpetamisel piisavalt süvitsi ega täpseks. Saan ausalt tunnistada, et Digital Merchant’i kursuse käigus ei tekkinud hetkekski sellist tunnet. See oli päris kindlasti parim kursus, kus mul on olnud võimalus osaleda.

Kursuse vältel sai selgeks, et pidin oma algset plaani päris palju muutma. Kõik minu tooted läbisid süstemaatilise analüüsi, mis puudutasid sobivust Amazoni, konkurentsiolukorda ja klientide tagasisidet, mille käigus ma sain teada, mida kliendid tegelikult tahavad. Selle kõige põhjal lõin täiesti uue kontseptsiooni, mis sobiks Amazoni turule ja paistaks konkurentide seast silma.

Programm oli äärmiselt põhjalik ja süstemaatiline ning koostatud meie regiooni parimate Amazoni spetsialistide poolt.

Taavi Tull

Tegevjuht ja asutaja, Meveda OÜ

Olen Amazonis müünud umbes 2-2,5 aastat. Kui ma sellega alustasin, vaatasin palju videoid, lugesin palju artikleid ja blogisid ning läbisin isegi väikse online-kursuse. Neist allikatest hankisingi oma esmase tarkuse ja tõin mõned tooted turule.


Aga üksi töötades hakkad mõtlema, kas teed ikka asju õigesti, mida võiks teha teisiti jne. Tundus, et tean Amazonist juba päris palju, kuid Amazoni maailm on väga suur ja raskesti hoomatav. Erinevad koolitajad katavad oma videotes vaid protsessi väikest osa ja seetõttu on keeruline kogu protsessi tervikuna näha. Sageli on erinevate koolitajate info ka vastuoluline ja igaühel on erinev strateegia.

Nägin infot, et Digital Merchant on korraldamas treeningprogrammi. Kuna Digital Merchant’i üks juhtidest on Eesti Amazoni maastikul laialt tuntud, otsustasin selle kursusega ühineda. See oli suurepärane valik.

Sain kursuselt palju praktilist infot. Kõik sessioonid olid kenasti struktureeritud, põhjalikud ja loogilised. Kogu protsess seletati algusest lõpuni detailselt lahti. Igal nädalal oli ka küsimuste-vastuste tund, kus terve kursuse rühm sai praktiliste soovitustega aidata, kui kellelgi tekkis konkreetseid küsimusi.

Soovitan seda kursust ja tiimi kõigile, kes tahavad hakata oma tooteid Amazonis müüma. Mõistlikum on kohe kursuse eest maksta, kui hiljem avastada, et selle asemel on hulk raha raisatud valede valikute ja otsuste peale. Ja Amazonis on valede valikute tegemine lihtne.

Kuna uue toote turule toomisel võib toote valimisest kuni esimese müügini minna vähemalt pool aastat või aasta, oleks äärmiselt kurb kogu see aeg ja hulk raha lihtsalt tuulde lasta. Inimesed, kes Digital Merchant’i kursuse kasuks otsustavad, teevad kindlasti kõvasti vähem halbu valikuid.

Tahan koolitusmeeskonda tänada ja soovida neile edasisel Amazoni teekonnal palju edu!

Jaanus Toome

Kogenud Amazon FBA müüja