Kliendid meist

Oma klientidega on meil eriline suhe, mis kasvab sageli üle partnerluseks, sest suhtume igasse koostöösse sama pühendunult, nagu oleks see meie isiklik äri.
Alustasime Digital Merchantiga koostööd 2017 aastal. Meie koostöö hõlmas erinevates riikides põhjaliku turu-uuringu läbiviimist, toodete lanseerimist ja müügi edendust. Tulemused olid postiivselt üllatavad, kui müüsime esimese 2 kuuga 1141 toodet ja teenisime 54918 EUR käivet! See tõestab, et õige turuanalüüsi ja korraliku ettevalmistusega on Amazoni keskkonnas võimalik kohe algusest peale kiireid võite saavutada.

Rainer Toome

E-kaubanduse juht, Wendre
Kõiges ei saa ise spetsialistiks hakata ning seega tuleb kompetentsi leida sealt, kus see juba olemas on. TänudDigital Merchantile hakkas meie konto oluliselt paremini müüma. Ehk pärast saadud nõuannete ja teenuste rakendamist kasvas müük hüppeliselt (538% 12 kuu jooksul). Koostöö juures meeldis mulle enim kiire, aus ja avatud suhtlemine, teema valdamine ning probleemide tekkimisel koheste lahenduste (või nende variantide) otsimine - ning mis peamine, ka leidmine.

Urmas Kiisk

Tegevjuht, Photopoint
Digital Merchant on kahtlemata Eestis üks tegijamaid Amazoni valdkonnas. Väärtustame väga vahetut kommunikatsiooni, pühendumist olulistele detailidele, kiiret reageerimist igapäevastele lahendust vajavatele probleemidele, millega tuleb Amazoni puhul arvestada ning mille puhul Mihkli kogemus on asendamatu.

Raivo Tamsalu

Co-Founder, Capster
Algselt me ei otsinud koostööpartnerit, kellega Amazonis müüa. Mõtlesime, et koolitame end ja teeme ise. Koolituse käigus sain aru, et niisama lihtne see ei ole, et täna alustan ja homme saavutan edu - protsessis on palju erinevaid ja keerukaid nüansse. Koostöö tulemusena oleme endale saanud aastaga uue müügikanali, mis teeb juba 20% kogu ettevõtte käibest ning oleme paljud teised müügikanalid kinni pannud. Teeme 2 tootega Amazonis sama palju käivet kui varasemalt enam kui 20ga erinevates kanalites, mis omakorda on võimaldanud oluliselt optimeerida tootmisprotsesse. Selle asemel, et ise tehes väga palju aega kaotada, tundus, et lihtsam on asjatundjatega koostööd teha. Digital Merchantiga koostöö juures meeldib enim vahetu suhtlus ja see, et pidevalt tegeleb projektiga süvitsi vähemalt üks inimene ja kehvades olukordades kogu meeskond. Julgen soovitada.

Allan Treiblut

Tegevjuht, Riverbank
Amazon is becoming the world dominant marketplace creating previously impossible opportunities for companies anywhere in the world. Digital Merchant are the “go to guys” when you want to carry your Amazon business to the next level. By saying next level, I mean that already proven Amazon businesses can grow up to 5 and even 10 times (as was in our case) with their dedicated work. Being already experienced with different products & markets, their approach is engineered to perfection. First they prepare all the possible data in detail without ignoring almost anything. Then they analyze it at a level that you start to think they know your market & products better than you do. After this, the process of successfully launching the products becomes simple and clear like filling in the blanks of a text excercise.

Yusuf Bugra Sahin

Tegevjuht, Stowsen
Mihkel and his team are more than professional. They are easy to work with, take time to educate you, and put in 110% effort. Definitely a company that under-promises and over-delivers.

Jack Clark III

Co-Founder, BuggieHuggie
Sain Mihkliga ning tema tegemistega tuttavaks sattudes Eesti esimesele Amazoni konverentsile, olles ise juba aastaid aktiivsena tegutsenud Saksa turul. Minujaoks üheks oluliseks kriteeriumiks koostööle oli just see, et Mihkel on ka ise müüja ning mitte vaid teoreetik ja just seetõttu kutsusin ta know-how jagamiseks ning vajalike uuenduste tegemiseks meile appi. Meie kogemus, suhtlus ja tulemused olid väga positiivsed!

Ken Daniel

CEO and Owner at Screensale