Viime ka sinu müügi tippu

BRONEERI KONSULTATSIOON

Saavuta edu, millest unistad

Küllap ei teadnud sinagi, kui Amazonis müümist alles kaalusid, et omal käel toimetades pead sukelduma täiesti uude maailma… Õppima ära hulga uusi turundusvõtted ja tehnilisi oskusi, rääkimata aeganõudvast poe majandamisest…
Muidugi oleks lihtsam mõte Amazonist üldse sinnapaika jätta. Aga kui tahad tõeliselt edukas olla, ei saa sa eirata fakti, et 50% kogu maailma e-kaubandusest on täna just Amazonis.
Õnneks ei pea sina eksperdiks hakkama. Kui paned enda kasuks tööle inimesed, kes on Amazonis müünud juba aastaid, saavutad kõrged müüginumbrid ise mitte midagi tegemata!

Sinu õnnestumine on meie õnnestumine

Brändid ja tootjad, kellega töötame, ei ole kõigest kliendid – näeme neid pigem oma partneritena. Võid olla kindel, et suhtume ka sinu poodi sama tõsiselt, nagu oleks see meie endi oma.
Ent koostööni ei jõua me kõigiga. Iga koostöö algab põhjaliku analüüsiga, mis selgitab välja kliendi potentsiaali. Käed lööme üksnes juhul, kui näeme võimalust jõuda 2 aastaga 7-kohaliste müüginumbriteni.
Oleme Amazonis 6- ja 7-kohaliste müüginumbriteni viinud nii iseenda kui ka oma partnerite poode ning otsime võimalusi aidata üha uusi ärisid. Lisaks partnerlusele jagame oma edu valemit ka läbi online-koolituste.

Me pole lihtsalt jutumehed

Alustasime Amazonis tegutsemist isikliku brändi ülesehitamisega. See andis meile teadmised, millega on raske konkureerida. Esmalt viisime enda brändi oma niši tippu ning alles seejärel asusime sama tegema klientide toodetega.
Enne Digital Merchantiga alustamist nägime ka ise, et Amazoni konsultatsioone pakkusid ainult tavaagentuurid ja -nõustajad. Kellelgi polnud ette näidata tõenduspõhist lähenemist.
Nüüd kuuleme alatasa, kui õnnelikud meie partnerid on. Nad tunnistavad, et enne meid ei suutnud nad leida konsultante, kellele kliendi soovid ja eesmärgid ka päriselt korda läheks. Kui leiad, et ka sinu bränd väärib Amazonis suuremat edu, aitame meelsasti ka sind.

Vali teekond ja liigu tippu

Meie peamine teenus on partnerlus, mille raames võtame kõik toote Amazonis müümisega seonduva enda kanda. Sel viisil oleme 6- ja 7-kohalisi müüginumbreid toonud juba arvukatele ettevõtetele – mõned näited leiad meie edulugude lehelt.
Kui eelistad ise käed külge panna, võime sulle olulised teadmised selgeks õpetada online koolituse käigus. Milliseid teadmisi sulle jagame? Tutvu minikursustega meie blogis.

Saame tuttavaks

Mihkel

Mina olen Mihkel

Amazonis alustasin tegutsemist oma isiklike toodete müügi ja brändide loomisega. Tänaseks on nende käive juba üle 250 000 USD kuus. Pärast esimest edu hakati üha rohkem minu poole pöörduma ja teenuse näol abi küsima. Sellest sündiski Digital Merchanti agentuur.

Milliste teemadega sind aidata saan?

 • Amazoniga seotud strateegiad
 • Ärivõimaluste ja konkurentsieeliste leidmine
 • Amazoni-teemalised konsultatsioonid ja koolitused
Madis

Mina olen Madis

Pean ennast 100% praktikuks, kes on Amazoni müüki ja turundust tundma õppinud puhtalt isikliku kogemuse põhjal. Erinevate toodete ja turgude analüüsimine on minu meelest tohutult põnev. Kui koos tööle asume, uurin põhjaliku innuga välja ka kõik selle, mis puudutab sinu toote edukat müüki.

Milliste teemadega sind aidata saan?

 • Turu-uuringud
 • Tootelehed (koostamine, analüüs jne)
 • Amazoni SEO
Caroline

Mina olen Caroline

Elan Eestis, aga olen tegelikult Prantsusmaalt pärit sakslanna. Hoolitsen selle eest, et sinu toodetel oleksid saksa- ja prantsuskeelsetel platvormidel korrektsed ja mõjusad müügitekstid, mille üle võid uhkust tunda.

Milliste teemadega sind aidata saan?

 • Amazon.de SEO, müügitekstid, klienditeenindus
 • Amazon.fr SEO, müügitekstid, klienditeenindus
Yvelin

Mina olen Yvelin

Armastan projektijuhtimist, aga samuti Amazonis toimetamist. Digital Merchantis töötades saan need kaks omavahel ühendada, sest Brand Manager’i ametikohal tuleb mul enda tiiva alla võetud brändide eest hoolitseda igas etapis.

Milliste teemadega sind aidata saan?

 • Toodete lansseerimine
 • Väärtuspakkumiste väljatöötamine
 • Konto optimeerimine jpm.
Katriin

Mina olen Katriin

Eesti Väitlusseltsi kunagise töötajana peetakse mind suureks väitlejaks. Tõepõhi on seal muidugi taga, aga oma ideid kaitsen tuliselt ainult juhul, kui nendes tõeliselt kindel olen. Tänu tugevale turundustaustale on mul Brand Manager’ina nii mõndagi panustada.

Milliste teemadega sind aidata saan?

 • Väärtuspakkumiste väljatöötamine
 • Uued turundusideed
 • Konto lansseerimine, optimeerimine jne.
Anu

Mina olen Anu

Teadlasena laboris ei tööta ma juba tükk aega, aga tänu oma süstemaatilisele lähenemisele probleemide lahendamisel olen ja jään hingelt alati teadlaseks. Digital Merchantis töötan tootearendajana, tuues oma analüüside ja põhjendatud järeldustega täiesti uut perspektiivi.

Milliste teemadega sind aidata saan?

 • Andmete süvaanalüüs
 • Protsesside automatiseerimine
 • Toodete lansseerimine
Mihkel

Mina olen (ka) Mihkel

Algul ehmatasin kolleegid ära, kui teatasin, et minu eriala on ehitusinseneeria. Kuulnud, et olin oma toodetega Amazonis äri teinud juba enne nendega liitumist, hingasid nad kergendatult. Nüüd töötan välja ideid, mis aitaks eristuda ja eelarves püsida.

Millega sind aidata saan?

 • Tootearenduse
 • Toodete lansseerimine
 • Uute ideede genereerimine
Koostöö Digital Merchantiga on ületanud ootusi. Väga rahul olen vahetu ja kiire suhtluse, tänulik pühendumuse ning professionaalse teenuse pakkumise eest. Nende tulemusteni, milleni täna on jõutud, oleksin võibolla iseseisvalt küündinud paari aasta või rohkemaga

Teily Allas

Owner at Lucky Baby Moments
Digital Merchant are the “go to guys” when you want to carry your Amazon business to the next level. Already proven Amazon businesses can grow up to 5 and even 10 times (as was in our case) with their dedicated work. Their process is engineered to perfection.

Yusuf Bugra Sahin

Tegevjuht, Stowsen
Meie valik Digital Merchantiga koostööd teha oli puhtalt kvaliteedist lähtuv: saime aru, et Amazoni-sugusel massturul on lisaks väga heale tootele vaja ideaalset turundustööd. Tõenäosus läbilüüa on Sinuga lihtsalt kordades suurem. Olime ka endale selgeks teinud, et isehakanud müügitegevusega raiskame lihtsalt aega ja raha - jääme kuskile vaikselt tiksuma nagu paljud väiksed ise-tegijad. Tootekirjelduste loomine sõnade algoritmide abil oli kasulik ka meie oma kodulehe arendamise kontekstis. Muljetavaldav oli eeltöö ehk meie tooteankeet ja diagnostika enne koostööga alustamist.

Janno Joosep

Tegevjuht, Berrichi
Sain Mihkliga ning tema tegemistega tuttavaks sattudes Eesti esimesele Amazoni konverentsile, olles ise juba aastaid aktiivsena tegutsenud Saksa turul. Minujaoks üheks oluliseks kriteeriumiks koostööle oli just see, et Mihkel on ka ise müüja ning mitte vaid teoreetik ja just seetõttu kutsusin ta know-how jagamiseks ning vajalike uuenduste tegemiseks meile appi. Meie kogemus, suhtlus ja tulemused olid väga positiivsed!

Ken Daniel

CEO and Owner at Screensale

MEIE MEEDIAS

Võta ühendust

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Kontaktinfo

Pärnu maantee 148, 11317, Tallinn, Estonia
mihkel@digitalmerchant.ee