Viime ka sinu müügi tippu

BRONEERI KONSULTATSIOON

Saavuta edu, millest unistad

Küllap ei teadnud sinagi, kui Amazonis müümist alles kaalusid, et omal käel toimetades pead sukelduma täiesti uude maailma… Õppima ära hulga uusi turundusvõtted ja tehnilisi oskusi, rääkimata aeganõudvast poe majandamisest…
Muidugi oleks lihtsam mõte Amazonist üldse sinnapaika jätta. Aga kui tahad tõeliselt edukas olla, ei saa sa eirata fakti, et 50% kogu maailma e-kaubandusest on täna just Amazonis.
Õnneks ei pea sina eksperdiks hakkama. Kui paned enda kasuks tööle inimesed, kes on Amazonis müünud juba aastaid, saavutad kõrged müüginumbrid ise mitte midagi tegemata!

Sinu õnnestumine on meie õnnestumine

Brändid ja tootjad, kellega töötame, ei ole kõigest kliendid – näeme neid pigem oma partneritena. Võid olla kindel, et suhtume ka sinu poodi sama tõsiselt, nagu oleks see meie endi oma.
Ent koostööni ei jõua me kõigiga. Iga koostöö algab põhjaliku analüüsiga, mis selgitab välja kliendi potentsiaali. Käed lööme üksnes juhul, kui näeme võimalust jõuda 2 aastaga 7-kohaliste müüginumbriteni.
Oleme Amazonis 6- ja 7-kohaliste müüginumbriteni viinud nii iseenda kui ka oma partnerite poode ning otsime võimalusi aidata üha uusi ärisid. Lisaks partnerlusele jagame oma edu valemit ka läbi online-koolituste.

Me pole lihtsalt jutumehed

Alustasime Amazonis tegutsemist isikliku brändi ülesehitamisega. See andis meile teadmised, millega on raske konkureerida. Esmalt viisime enda brändi oma niši tippu ning alles seejärel asusime sama tegema klientide toodetega.
Enne Digital Merchantiga alustamist nägime ka ise, et Amazoni konsultatsioone pakkusid ainult tavaagentuurid ja -nõustajad. Kellelgi polnud ette näidata tõenduspõhist lähenemist.
Nüüd kuuleme alatasa, kui õnnelikud meie partnerid on. Nad tunnistavad, et enne meid ei suutnud nad leida konsultante, kellele kliendi soovid ja eesmärgid ka päriselt korda läheks. Kui leiad, et ka sinu bränd väärib Amazonis suuremat edu, aitame meelsasti ka sind.

Vali teekond ja liigu tippu

Meie peamine teenus on partnerlus, mille raames võtame kõik toote Amazonis müümisega seonduva enda kanda. Sel viisil oleme 6- ja 7-kohalisi müüginumbreid toonud juba arvukatele ettevõtetele – mõned näited leiad meie edulugude lehelt.
Kui eelistad ise käed külge panna, võime sulle olulised teadmised selgeks õpetada online koolituse käigus. Milliseid teadmisi sulle jagame? Tutvu minikursustega meie blogis.

Saame tuttavaks

Mihkel

Mina olen Mihkel

Amazonis alustasin tegutsemist oma isiklike toodete müügi ja brändide loomisega. Tänaseks on nende käive juba üle 250 000 USD kuus. Pärast esimest edu hakati üha rohkem minu poole pöörduma ja teenuse näol abi küsima. Sellest sündiski Digital Merchanti agentuur.

Milliste teemadega sind aidata saan?

 • Amazoniga seotud strateegiad
 • Ärivõimaluste ja konkurentsieeliste leidmine
 • Amazoni-teemalised konsultatsioonid ja koolitused
Madis

Mina olen Madis

Pean ennast 100% praktikuks, kes on Amazoni müüki ja turundust tundma õppinud puhtalt isikliku kogemuse põhjal. Erinevate toodete ja turgude analüüsimine on minu meelest tohutult põnev. Kui koos tööle asume, uurin põhjaliku innuga välja ka kõik selle, mis puudutab sinu toote edukat müüki.

Milliste teemadega sind aidata saan?

 • Turu-uuringud
 • Tootelehed (koostamine, analüüs jne)
 • Amazoni SEO
Yvelin

Mina olen Yvelin

Armastan projektijuhtimist, aga samuti Amazonis toimetamist. Digital Merchantis töötades saan need kaks omavahel ühendada, sest Brand Manager’i ametikohal tuleb mul enda tiiva alla võetud brändide eest hoolitseda igas etapis.

Milliste teemadega sind aidata saan?

 • Toodete lansseerimine
 • Väärtuspakkumiste väljatöötamine
 • Konto optimeerimine jpm.
Anu

Mina olen Anu

Teadlasena laboris ei tööta ma juba tükk aega, aga tänu oma süstemaatilisele lähenemisele probleemide lahendamisel olen ja jään hingelt alati teadlaseks. Digital Merchantis töötan tootearendajana, tuues oma analüüside ja põhjendatud järeldustega täiesti uut perspektiivi.

Milliste teemadega sind aidata saan?

 • Andmete süvaanalüüs
 • Protsesside automatiseerimine
 • Toodete lansseerimine
Mihkliga koos õppida on olnud puhas rõõm. Alustasime koostööd, kui minu teadmised Amazonis müümise kohta praktiliselt puudusid, seetõttu olen vältinud hinnalisi õppetunde rahalises plaanis, ning kindlasti hoidnud kõvasti kokku ka väärtusliku aega, mis kuluks erinevate võtete katsetamiseks, ning rakendamiseks. Tänaseks päevaks suudan iseseisvalt otsida Amazoni platvormi jaoks sobivaid tooteid, teha korralikke turu-uuringuid, suhelda tarnijatega, ning lansseerida tooteid viisil, mis on jõukohane igaühele, kel on tahtmist ja järjepidevust.

Jürgen Pokk

Amazon FBA Private Label müüja
See on kindlasti parim koolitus, millel olen osalenud. Soovitan kõigile, kes tahavad Amazonis müüke suurendada. Koolitus oli väga hea ülesehitusega ja täis nii väärtuslikku infot, mida mujalt ei leia. Koolitus oli ka väga praktiline ning suur pluss oli see, et Mihklilt ja tema tiimilt sai vahetut tagasisidet oma tehtud tööle.

Liis Matsalu

OiOi ehted
Mihkel and his team are more than professional. They are easy to work with, take time to educate you, and put in 110% effort. Definitely a company that under-promises and over-delivers.

Jack Clark III

Co-Founder, BuggieHuggie
Sain Mihkliga ning tema tegemistega tuttavaks sattudes Eesti esimesele Amazoni konverentsile, olles ise juba aastaid aktiivsena tegutsenud Saksa turul. Minujaoks üheks oluliseks kriteeriumiks koostööle oli just see, et Mihkel on ka ise müüja ning mitte vaid teoreetik ja just seetõttu kutsusin ta know-how jagamiseks ning vajalike uuenduste tegemiseks meile appi. Meie kogemus, suhtlus ja tulemused olid väga positiivsed!

Ken Daniel

CEO and Owner at Screensale

Võta ühendust

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Kontaktinfo

Pärnu maantee 148, 11317, Tallinn, Estonia