Kasvatame sinu Amazoni poe aastakäibe vaid 18 kuuga 1 miljoni dollarini

Meie ekspertide abiga liigud eesmärkide suunas kiirteel! Kasvatame sinu e-äri müüki õigete turundustegevuste jt skaleerimismeetoditega. Samal ajal kui sina saad keskenduda oma põhitööle.
Pane äri kasvama!
Nullist 422 362-eurose kuukäibeni vähem kui 3 aastaga
“Alustasime koostööd Digital Merchantiga ja müüsime juba 2 esimese kuu jooksul 1141 toodet, teenides 54 918 eurot. See tõestab, et õigesti koostatud turu-uuringu ning korraliku strateegia ja ettevalmistuse korral võid Amazonis kiireid tulemusi saavutada.”

Rainer Toome

Wendre e-kaubanduse juht

Oled Amazoni poega katsetanud, kuid oodatud tulemusi pole?

Kas tunned, et oled tupikus ning pole kindel, kuidas edasi liikuda?

OLEN JA TAHAN ABI SAADA!
Amazonis pole edu saavutamine enam nii lihtne nagu vanasti. Turul domineerivad tegijad, kes on seal aastaid tegutsenud ning teavad täpselt, kuidas juhtpositsiooni hoida.
Vanade tegijatega võistlemine pole sageli realistlik isegi juhul, kui pakud turu parimaid tooteid. Eduni jõudmiseks peab kõik paigas olema: turu-uuringud, turundus, toode ja Amazoni haldus.
Võibolla olete tiimiga juba proovinud ise õppida – nii kõiki reegleid kui ka otsingus nähtavale tulekut, ilusa kujunduse loomist jne.
Järgite küll kõiki nippe ja juhiseid, kuid ikkagi ei tööta asjad nii nagu lubatud.
Ilmselt kulutad pidevalt oma aega tiimi ja konto haldamisele ning tegeled igapäevaselt samade probleemidega pelgalt selleks, et vastu pidada.
Vahel võib isegi tunduda, nagu alustaksid iga päev justkui nullist!

See on levinud mure…

Näeme pidevalt hädas olevaid ettevõtteid, kes on proovinud sihile jõuda kas katse ja eksituse meetodil või kulutanud mõnele läbikukkunud Amazoni-konsultandile ja ebatõhusale reklaamile isegi viiekohalisi summasid.
Mida enamik aga ei tea, on see, et Amazonis läbi löömiseks pole esmatähtis mitte suurepärane toode, vaid see, mis sa sellega ette võtad.
Et jõuda 0,6% müügitippude hulka ja teenida aastas üle miljoni dollari, pead lihtsalt teadma, kuidas see platvorm töötab.

Veel ei müü Amazonis? Tutvu meie Amazoni poe lansseerimise teenusega siin.

2.7 MILJONIT

müüjat on  Amazon.com keskkonnas kokku

1.1 MILJONIT

on aktiivseid müüjaid

898,000

on teinud vähemalt ühe müügi

168,000

100 000-dollarilise käibega müüjaid

40,000

500 000-dollarilise käibega müüjaid

18,000

1 000 000-dollarilise käibega müüjaid

Tootega, mis teistes kanalites juba müüb, on potentsiaali läbi lüüa ka Amazonis.

Ja see polegi nii raske kui arvad. Pead lihtsalt õigeid süsteeme ja meetodeid kasutama.
Kui teed konkurentidest põhjalikumat eeltööd, pakud klientidele paremat toodet ning turundad õigesti, näed peagi ka müüginumbrite kasvu.
Niipea kui platvormi nõksud käes, võid oma toodete müügiga teenida 7-kohalisi summasid ja seda vaid ühe aastaga.
Oleme selles kindlad, sest üks meie suurimatest klientidest kasvatas oma tulu nullist üle 150 000-dollarilise kuukäibeni vaid 11 kuuga.

Tahaksid ka oma käivet 6- või 7-kohalise summani suurendada?

Vaid kahe aastaga võib ka sinul olla edukas müügikanal, mis teeb mitu miljonit käivet…ning mida haldab sinu edukas Amazoni-spetsialistide tiim. Sinu ülesandeks on vaid kasumit nautida.
Õigeid nippe kasutades võid läbi Amazoni oma toodet müüa tuhandetele (või miljonitele) klientidele, hallates seda nagu tavalist B2B müügikanalit. See tähendab sinu jaoks vähem vaeva ja paremaid kasumimarginaale.
Ning kui keskendud vaid edukaimatele toodetele, saad vähem kasumlikest loobuda ja protsesse optimeerides jõuda veelgi kõrgemate marginaalideni.
Oleme sel viisil viinud oma poe käibe nullist 3 miljoni dollarini aastas ning naudime nüüd suurepäraseid tulemusi.
Ka mitmetel oma klientidel oleme aidanud Amazonis 6- või 7-kohalise numbri suuruse (aasta)käibeni jõuda.
Mõne-aastase tegutsemise jooksul oleme edukalt lansseerinud üle 100 enda ja oma partnerite toote ning me ei plaani niipea peatuda.

Kas sinust saab meie uus üle miljonilise käibega partner?

Muidugi võiksime töötada ka igakuist teenustasu võtva agentuurina või tuua turule rohkem enda tooteid… Kuid leiame, et palju tõhusam on oma aega investeerida vastastikku kasulikku koostöösse, mille käigus käivitame ja kasvatame oma partnerite Amazoni poode.
Kuid kuidas leiame need partnerid, kellel on potentsiaali jõuda maagilise 7-kohalise müüginumbrini?
Kõik algab ülimalt põhjalikust eeltööst, mille alusel prognoosime, kui palju võiks sinu bränd järgmise 24 kuu jooksul Amazonis potentsiaalset tulu teenida. Analüüs võimaldab meil sinu ettevõtte tuleviku kohta ülitäpseid ennustusi teha. Vaataksime justnagu kristallkuuli, ainult selle vahega, et meil kulub selleks 50-100 töötundi.
Kui sinu ettevõte selle testi läbib, saame liikuda järgmisse faasi ja hakata arutama, kuidas sillutada sinu teekonda miljoniteni.

Soovid näiteid poodidest, kelle käibe oleme juba 7-kohaliste numbriteni kergitanud?

Vaata siit

Amazoni konto kasvatamise ja haldamise täisteenus

Pakume kõike seda ja veel enamgi:

Toote lansseerimine ja otsingutulemuste parandamine

Turu-uuringud ja laienemine

Amazoni SEO ja märksõnade analüüs

Tootelehtede optimeerimine

Arvustuste koondamine

Pay-per-click ja tasulised reklaamid

Konto haldamine ja veaotsing

Uute tooteideede väljatöötamine

Skaleerimise süvastrateegiad

Kasumlikkus ja raamatupidamis-arvestus

Varude-nõudluse haldamine

Amazoni koolitused ja konsultatsioon

Tulemused räägivad enda eest

Wendre – nullist 422 362-eurose kuukäibeni vähem kui 3 aastaga

“Koostööd Digital Merchantiga alustasime 2017. aastal. Meie koostöö hõlmas põhjalikku, erinevate toodete ja turgude turu-uuringute koostamist, toodete lansseerimist ja müügi optimeerimist. Tulemused olid positiivselt üllatavad – esimese 2 kuuga müüsime 1141 toodet ja teenisime 54 918 eurot. See tõestab, et õigesti teostatud turu-uuringu, tugeva strateegia ja korraliku ettevalmistuse korral võid Amazonis kiireid tulemusi saavutada.”

Rainer Toome

Wendre

Riverbank – nullist 95 000-eurose kuukäibeni 1 aastaga

“Vähem kui aasta kestnud koostöö tulemusel teenime üle 20% ettevõtte kogukäibest Amazoni kaudu. Vaid kahe tootega teenime sama palju, nagu varem teistes müügikanalites üle 20 kaubaartiklit müües. Tänu sellele oleme ka oma tootmisprotsesse optimeerinud ja oluliselt parendanud.”

Allan Treiblut

Riverbank

Tootelehe konversioonimäär 47,1% ja 6 kuuga müügiedetabeli esikolmikus

“Digital Merchanti Amazoni kogemus, edu ja tööeetika olid Eestis juba tuntud. Seepärast otsustasime koostööd alustada juba pärast esimest kohtumist.

Nende otsekohene ja asjalik suhtlusstiil andis meile adekvaatse ettekujutuse, kui kaua meie eesmärkide saavutamine aega võtab. Jõudsime oma tootekategoorias müügiedetabeli esikolmikusse kõigest 6 kuuga. Seejärel jõudsime nullist edetabeli etteotsa veel kolmel korral.”

Ragnar Käsper

Organic Magnesium

Müük kasvas 12 kuuga 538% ja seda kõrge konkurentsiga nišis

“Kõiges ei ole võimalik ise spetsialistiks saada, seega tuleb vahel abi paluda neilt, kellel vajalik ekspertiis juba olemas on.

Tänu Digital Merchantile tõusid meie konto müüginumbrid juba esimesel tegutsemisaastal märkimisväärselt – müük kasvas 538%!”

Urmas Kiisk

Photopointi tegevjuht

10-kordne müügikasv Amazonis vähem kui 9 kuuga

“Amazon on saamas maailma kõige populaarsemaks müügiplatvormiks, luues enneolematuid arenguvõimalusi ettevõtetele üle maailma.

Digital Merchantis on just need õiged inimesed, kes aitavad ka sinu Amazoni-äril järgmisele tasandile jõuda ning kes on tõestanud, et ettevõtete Amazoni-müüke on võimalik suurendada 5-10-kordselt.

Esmalt valmistavad nad andmed väga põhjalikult ette, jätmata ühtki detaili tähelepanuta. Siis analüüsivad nad andmeid sellisel tasemel, et sulle hakkab tunduma, justkui tunneksid nad sinu toodet ja turgu paremini kui sa ise. Kui kõik on kristallselge, teevad nad plaani ja hakkavad seda ellu viima. Peagi näed, kuidas müük hakkab kasvama ning sa tõepoolest tunnetad erinevust.”

Yusuf Bugra Sahin

Stowseni tegevjuht

Otsime brände ja tootjaid, kes:

 • Soovivad avada täiesti uut müügikanalit, mida saab hallata nagu mistahes B2B kanalit;
 • Juba kasutavad Amazoni, kuid tahavad müüginumbreid oluliselt suurendada või otsivad kedagi, kes haldaks ja kasvataks kontot nende eest, et ise ettevõtte põhitegevusele keskenduda;
 • On valmis oma tooteid kliendi soovidele sobivamaks kohandama ja arendama – Amazonis müümine erineb oluliselt jaemüügist ja ettevõtte oma veebipoes müümisest.

Kui kuulud siia nimekirja, pole meie teenused arvatavasti sinu jaoks:

 • Brändide jaemüüjad/edasimüüjad – marginaalid on lihtsalt liiga väiksed, et meie koostööks sobida.
 • Ettevõtted, kes on müügiga alles alustanud või kelle sortimendis on vaid üksikud tooted.
 • Ettevõtted, kelle tooted on madala või keskmise kvaliteediga – Amazonis tuleb saavutada vähemalt 4,5-punktiline hinnang ning seda ka hoida.
 • Tootjad ja brändid, kelle aastane käive jääb alla 1 miljoni dollari.
 • Ettevõtted, kes näevad Amazoni jaemüügikeskkonnana. Amazonis peame pidevalt sinu tooteid täiustama ja veenduma, et need sobiks turuga. Samuti tuleb pidevalt optimeerida sõnumeid ning tulla välja uute tooteideedega, mis võimaldaks kasvada. Lihtsalt konto tegemine ja selle sinnapaika unustamine viib väga harva sihile.

Oled koostööst huvitatud? Alusta siit!

Esmalt kutsume sind vaatama meie tasuta webinar’i. Seal räägime klientidest, kellel oleme aidanud käibe 7-kohaliste numbriteni kasvatada ning selgitame, kuidas selle saavutasime.

Seejärel saad:
 • Piiluda „kaadri taha“ ja tutvuda meie meetodiga, kuidas ehitada üles mitmeid miljoneid dollareid teeniv Amazoni pood
 • Läbi mõelda, kas see, mida teeme, ühtib sinu uskumuste ja väärtustega ning kas oleksid koostööst huvitatud
 • Ammutada meie edulugudest praktilisi ideid, mille abil kasvatada oma veebiäri kas meiega koos või omal käel.
Kui oled pärast materjaliga tutvumist koostööst huvitatud, palume sul täita ankeedi. Kui kõik sobib, arutame edasisi samme juba telefonitsi.
Pane oma äri kasvama!

VÕTA ÜHENDUST

Valmis Amazoni teemal rääkima?

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.