Nullist $280 000 käibeni esimesel aastal Amazonis

Kairi ja Markus on Bold Tuesday-st.

Bold Tuesday müüb enda disainitud ja Eestis toodetud maailmakaarte, visioonitahvleid ja motivatsioonikaarte.

Kui seni olid nad piirdunud ainult Eestis müügiga, siis 2021 aasta kevadel võtsid nad vastu väljakutse ka Amazoni minna. Nad läbisid Digital Merchanti Amazoni mentorlusporgrammi, koorisid käised üles ja sisenesid maailma suurimasse E-kaubamajja.

Kuula nende kogemust, avastusi ja õppetunde lähemalt juba sellest lühivideost.
Mihkliga koos õppida on olnud puhas rõõm. Alustasime koostööd, kui minu teadmised Amazonis müümise kohta praktiliselt puudusid, seetõttu olen vältinud hinnalisi õppetunde rahalises plaanis, ning kindlasti hoidnud kõvasti kokku ka väärtusliku aega, mis kuluks erinevate võtete katsetamiseks, ning rakendamiseks. Tänaseks päevaks suudan iseseisvalt otsida Amazoni platvormi jaoks sobivaid tooteid, teha korralikke turu-uuringuid, suhelda tarnijatega, ning lansseerida tooteid viisil, mis on jõukohane igaühele, kel on tahtmist ja järjepidevust.

Jürgen Pokk

Amazon FBA Private Label müüja
See on kindlasti parim koolitus, millel olen osalenud. Soovitan kõigile, kes tahavad Amazonis müüke suurendada. Koolitus oli väga hea ülesehitusega ja täis nii väärtuslikku infot, mida mujalt ei leia. Koolitus oli ka väga praktiline ning suur pluss oli see, et Mihklilt ja tema tiimilt sai vahetut tagasisidet oma tehtud tööle.

Liis Matsalu

OiOi ehted
Mihkel and his team are more than professional. They are easy to work with, take time to educate you, and put in 110% effort. Definitely a company that under-promises and over-delivers.

Jack Clark III

Co-Founder, BuggieHuggie
Sain Mihkliga ning tema tegemistega tuttavaks sattudes Eesti esimesele Amazoni konverentsile, olles ise juba aastaid aktiivsena tegutsenud Saksa turul. Minujaoks üheks oluliseks kriteeriumiks koostööle oli just see, et Mihkel on ka ise müüja ning mitte vaid teoreetik ja just seetõttu kutsusin ta know-how jagamiseks ning vajalike uuenduste tegemiseks meile appi. Meie kogemus, suhtlus ja tulemused olid väga positiivsed!

Ken Daniel

CEO and Owner at Screensale
Soovid oma ettevõttele samuti avada uue ja eduka ekspordikanali Amazoni näol?

Või oled juba tegutsev müüja, kuid tunned, et järgmisele tasemele minemiseks oleks uusi teadmisi, strateegiaid ning eksperttuge vaja?

Vaata lähemalt meie Amazoni miljonikursust.

Tule ja omanda võimas vundament Amazonimüügis ning lennuta oma müüginumbrid tippu.

Jagame sinuga kõige uuemaid ning ainult tõestatud Amazoni strateegiaid ning nippe enam kui 25 miljoni dollari tehtud käibe ja 150 erineva toote eduka müügikogemuse pealt.

0% igavat teooriat.

Ainult sügavad, praktilised ja tõestatud tehnikad koos toetava mentorlusega.