Amazoni Miljonikursuse tagasiside

Loe, mida arvavad meie koolituse läbinud ettevõtjad, turundajad ja amazonimüüjad
LOE ME KOOLITUSE LÄBINUTE ARVUSTUSI

Meid on hinnatud:

Mõned ettevõtted, kes on me koolituse läbinud:

AMAZONI KOOLITUSE ARVUSTUSED

See on kindlasti parim koolitus, millel olen osalenud. Soovitan kõigile, kes tahavad Amazonis müüke suurendada. Koolitus oli väga hea ülesehitusega ja täis nii väärtuslikku infot, mida mujalt ei leia. Koolitus oli ka väga praktiline ning suur pluss oli see, et Mihklilt ja tema tiimilt sai vahetut tagasisidet oma tehtud tööle. Jäin väga rahule ja kindlasti soovitan ka kõigile teistele.

Liis Matsalu

OiOi ehted

Läbisin isiklikult Digital Merchant’i 3-kuulise Amazoni koolituse.

Olen juba pikalt ettevõtjana tegutsenud ja kasutanud kõiki traditsioonilisi müügikanaleid (ka e-kaubanduse platvorme). Pärast Covidit kasvas meie müük tavalistes e-kaubanduse kanalites plahvatuslikult, mistõttu otsustasime proovida ka Amazoni. See juhtiski meid siia kursusele – soov osa saada maailma parima e-kaubandusplatvormi Amazoni pakutavatest võimalustest.


Võin kindlalt öelda, et otsus Digital Merchanti kursusel osaleda oli igati õige. Koolituse on kokku pannud kompetentsetest praktikutest koosnev tiim, kes on omajagu vigu läbi teinud, et meie saaks neid vältida. Aastate
jooksul on kursuse juhendajad kogunud lõputult know-how’d, isiklikke kogemusi ja müügitehnikaid, mida nad lahkelt ka meiega jagavad. Kõik küsimused, mis kursuse vältel tekkisid, said alati professionaalse vastuse.

Kuna kursus on pigem intensiivne ja jagatud info hulk suur, soovitan parima tulemuse nimel läbida see võimalusel kogu tiimiga või koos partneriga. Vähemalt meie tegime nii ja võin täie veendumusega väita, et meie jaoks
oli see õige tee. Üksinda osaledes võib mõni detail sinust mööda minna ja sellistel hetkedel on partneri olemasolu äärmiselt kasulik.

Tarmo Kattago

Tegevjuht, Lindante OÜ

Mihkel ja Digital Merchant’i tiim toetuvad oma kogemustele! Nad on edukalt lansseerinud palju tooteid ja aidanud lansseerida ning müükide arvu kõrgel hoida ka teistel ettevõtetel.

See hetk, kui on parem tooted müügilt eemaldada, võib olla päris valus, aga kogemus aitab keerulisi situatsioone analüüsida. Amazon on nagu lauamäng – kui mängid, siis riskid kaotusega, kuid võimalus on saada ka väga
edukaks. Mõnikord piisab lihtsalt õnnest, aga mängureeglite tundmine muudab võidu palju tõenäolisemaks. Digital Merchant tunneb detaile päris hästi.

Mina ja mu äripartner osalesime kursusel, et õppida tooteid Amazonis lansseerima ja saada näpunäiteid ning nippe, kuidas muuta toode nii edukaks, et see kliendi silmis esile tõuseks. Õppisime tundma mitmeid tööriistu, mis aitavad müügistatistikat analüüsida ja toote otsingus nähtavale tuua. Turu-uuring aitas meil välja selgitada, kas turul on veel ruumi ja kas meie hinnad on konkurentsivõimelised.

Soovin kõigile edukat müümist ja ärge kõhelge Digital Merchant’iga ühendust võtmast. Kui te omavahel klapite, aitavad nad teie tootele hoo sisse lükata.

Kätlin Oinus

Turundusspetsialist, Lindante OÜ
Ülimalt põhjalik koolitus ja kogu team on sõbralik ning abivalmis. Väga soovitan :)

Tanel Soots