Kliendid meist

Oma klientidega on meil eriline suhe, mis kasvab sageli üle partnerluseks, sest suhtume igasse koostöösse sama pühendunult, nagu oleks see meie isiklik äri.
Meie valik Digital Merchantiga koostööd teha oli puhtalt kvaliteedist lähtuv: saime aru, et Amazoni-sugusel massturul on lisaks väga heale tootele vaja ideaalset turundustööd. Tõenäosus läbilüüa on Sinuga lihtsalt kordades suurem. Olime ka endale selgeks teinud, et isehakanud müügitegevusega raiskame lihtsalt aega ja raha - jääme kuskile vaikselt tiksuma nagu paljud väiksed ise-tegijad. Tootekirjelduste loomine sõnade algoritmide abil oli kasulik ka meie oma kodulehe arendamise kontekstis. Muljetavaldav oli eeltöö ehk meie tooteankeet ja diagnostika enne koostööga alustamist.

Janno Joosep

Tegevjuht, Berrichi
Koostöö Digital Merchantiga on ületanud ootusi. Väga rahul olen vahetu ja kiire suhtluse, tänulik pühendumuse ning professionaalse teenuse pakkumise eest. Nende tulemusteni, milleni täna on jõutud, oleksin võibolla iseseisvalt küündinud paari aasta või rohkemaga

Teily Allas

Owner at Lucky Baby Moments
2017 aastal Amazoniga alustades tundsin ennast väga ebakindlalt, sest kogemus ja piisav teadlikkus puudus. Peale mitut kuud proovimist sain tuttavaks Mihkilga, kes peale paari nädalast süvenemist teadis, kuidas ja mida teha. 2017 aasta lõpuks aitas Mihkel täna märksõnade optimeerimisega kasvatada käivet ligi 5 korda, mis isegi teda üllatas. Temaga koostööd teha on puhas rõõm ning julgen 100% soovitada!

Erko Leemet

Tegevjuht, Breden Kids
Mihkel on üks oma valdkonna headest tegijatest, kellel on nii kogemus kui oskus seda edasi anda. Oleme oma inkubantide Amazoni võimalused oluliselt paremini tööle saanud. Mihkel jagab konsultatsiooni käigus väga konkreetseid juhtnööre, mida saab kohe praktikas kasutada. Koostöö Mihkliga on olnud sujuv ja meeldiv. Mihkel on väga abivalmis ning hea suhtleja.

Kadri Karma

Projektijuht, Tallinna EttevõtlusInkubaatorid
Peale otsust sukelduda Amazoni maailma oli mõistlik otsida omale kogenud partner, et jõuda soovitud tulemuseni kiiremini ja efektiivsemalt (nagu ka kõigi muude tegevuste ja valdkondadega). Mihkli kogemused ja edu Amazonis ning tööeetika oli väikeses Eestis juba teada ning peale kohtumist ja lühidat vestlust oli selge, et soovime koostööd alustada. Asjadest ilustamata rääkimine andis õiged ootused äriliste eesmärkide ajalise saavutamise koha pealt. Tervet senist kogemust Digital Merchantiga võiks iseloomustada lause: "They under promise and over deliver". Saavutasime oma toote kategoorias liidri positsiooni esimese 6 kuuga. Mitte neist olenevatel põhjustel oleme pidanud oma liidripositsiooni 3 korda otsast peale välja võitlema ja Digital Merchanti abiga oleme seda ka 4 aasta jooksul edukalt teinud. Enim on meeldinud erinevate protsesside põhjalikkus ja läbimõeldus. See on kindlasti aja jooksul väga palju ressursse kokku hoidnud.

Ragnar Käsper

Tegevjuht, Organic Magnesium
Tänu Digital Merchantile saime teada, mis märksõnu inimesed Amazonist otsivad ning saime teada, kuidas kohandada oma toodet Amazoni turule vastavaks

Justin Hein

Export manager at BioCC
Mihkliga koos õppida on olnud puhas rõõm. Alustasime koostööd, kui minu teadmised Amazonis müümise kohta praktiliselt puudusid, seetõttu olen vältinud hinnalisi õppetunde rahalises plaanis, ning kindlasti hoidnud kõvasti kokku ka väärtusliku aega, mis kuluks erinevate võtete katsetamiseks, ning rakendamiseks. Koostöö aluseks on olnud eelkõige õppimise protsess ehk Mihkel ei tee minu ega teie eest asju ära vaid juhendab, ning seeläbi on konsultatsioon praktiline ja hariv. Seega tänaseks päevaks suudan iseseisvalt otsida Amazoni platvormi jaoks sobivaid tooteid, teha korralikke turu-uuringuid, suhelda tarnijatega, ning lansseerida tooteid viisil, mis on jõukohane igaühele, kel on tahtmist ja järjepidevust.

Jürgen Pokk

Amazon FBA Private Label müüja